Hakkımızda

Hemka Kimya, 2004 yılında kurulmuştur. 

Kurulduğundan bu yana vernik ve boya hammaddeleri, yapı kimyasalları, söve hammaddeleri, dolgu malzemeleri,  reçineler, deri kimyasalları, plastik grupları, polyester ve kauçuk grupları gibi birçok kimyasal ürün hizmeti vermektedir.

Sektör gözetmeksizin farklı sektörlerin ihtiyacına en uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip Hemka Kimya;

  • İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
  • Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,
  • Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
  • Çevre dostu ürünleri,
  • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.

Hemka Kimya modern bir endüstriyel gruptur. Gücünü yaratıcılığından, sürekli kendini yenileyebilmesinden ve sürdürülebilirliğinden almaktadır. Hemka Kimya özel katkı maddeleri ve tailor-made uygulamalarıyla da teknik olarak vazgeçilmez bir kalite sunmaktadır.

Hemka Kimya’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim şekli yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Hemka Kimya dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle daha iyi bir hizmet ve müşteri memnuniyeti sunuyor.

Saygılarımızla…